Gorenje EC642CLI


Стаклокерамичка плоча · EC642CLI
Начин на поставување: Вграден, Ширина: 595 mm, Висина: 92 mm

16,990 ден

Вградна техника, Вградни плотни

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje EC642CLI”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close