-8%

Gorenje GCE691BSC


Комбинирана плоча · GCE691BSC
Начин на поставување: Вграден, Ширина: 600 mm, Висина: 132 mm

16,490 ден 17,990 ден

Вградна техника, Вградни плотни

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje GCE691BSC”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close