,

Gorenje GV520E15


Енергетска класа: A++ (A-20%), Начин на поставување: Целосно вграден, Ширина: 448 mm, Висина: 815 mm

21,990 ден

Gorenje GV520E15
Вградна машина за миење садови
45цм
9 комплети
5 програми
4 температури на миење 65/60/45/35
2 корпи
Повеќенаменска долна корпа
Максимална температура на влезната вода 60C
Функција за таблета 3 во 1
Самочистечки филтер
Целосен Aqua Stop
Бучност 47 dB
Потрошувачка на вода 9 l
Потрошувачка на енергија за нормалнa програмa 0.705 kWh
Енергетска класа A++ (A-20%)
Димензии (ШxВxД): 44.8 × 81.5 × 55 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje GV520E15”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close