, ,

Gorenje NRK619EAXL4WD


NoFrost Plus
Комбиниран фрижидер · NRK619EAXL4WD
Енергетска класа: A++, Вкупен нето капацитет: 300 l, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 595 mm, Висина: 1860 mm

29,990 ден

LED осветлувањето во фрижидерот обезбедува одлично и ефикасно осветлување. Трае 30 пати подолго од стандардното осветлување и заштедува 10 пати повеќе енергија.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje NRK619EAXL4WD”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close