, ,

Gorenje NRKI4182A1


Комбиниран фрижидер · NRKI4182A1
Енергетска класа: A++, Интелигентен систем на помнење (AdaptTech ладење), Вкупен нето капацитет: 248 l, Начин на поставување: Вграден интегриран, Ширина: 540 mm, Висина: 1772 mm

34,990 ден

Воздухот збогатен со дополнителни негативни јони го задржува вкусот и ги отстранува непријатните миризби, додека напредниот DynamiCooling систем на вентилатори ја изедначува температурата низ целиот фрижидер и рамномерно распределува јонизиран воздух, што овозможува кој било вид храна да се стави на која било полица.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje NRKI4182A1”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close