,

Gorenje RF4141PS4


Gorenje RF 4141 PS4
Комбиниран фрижидер со горна комора
Сребрена боја
Direct cooling
3 стаклени полици
2 полици на вратата на ладилникот
Фиока за зеленчук
Полица за шишиња на вратата
Флексибилен сад за јајца
ЛЕД осветлување
Нето капацитет: 205Литри
Фрижидерски капацитет: 164 Литри
Замрзнувачки капацитет: 41 Литри
Годишна потрошувачка на ел. енергија 217kWh
A+ енергетска класа
Димензии (В xШ x Д): 143.4 x 55 x 54.2 цм

16,990 ден

Комбиниран фрижидер · RF4141PS4
Енергетска класа: A+, Вкупен нето капацитет: 205 l, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 550 mm, Висина: 1434 mm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje RF4141PS4”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close