,

Gorenje RF4141PW4


Комбиниран фрижидер · RF4141PW4
Енергетска класа: A+, Вкупен нето капацитет: 205 l, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 550 mm, Висина: 1434 mm

15,990 ден

ЛЕД осветлувањето во форма на ленти е исклучително енергетски ефикасно, има значително подолг век на траење од конвенционалните сијалици и троши помалку енергија.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje RF4141PW4”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close