VIVAX Машина за садови DW-601663B X


нергетска класа: Е
Капацитет (комплети за садови):14
Број на програми: 6
Потрошувачка на енергија [kWh]: 0.951
3 корпи во внатрешноста на апаратот
Димензии на производот: 59.8 x 60 x 84.5
Лед екран
Дополнителни програми: Дополнително сушење, можност за одложено перење 1-24 часа
Боја: Сива,Нерѓосувачки челик
3 години гаранција

19,200 ден

Самостојна машина за перење садови VIVAX HOME DW-601663B X со капацитет од 14 комплети садови овозможува одржување и миење на голем волумен на садови и е идеална за големи и големи семејства. Со 6 работни програми и 3 корпи во внатрешноста на апаратот, тој е идеален избор за опремување на вашето домаќинство. Функцијата Extra dry овозможува дополнително сушење на садовите кога ви се потребни, што значи дека садовите ќе бидат совршено исушени и нема да мора дополнително да ги бришете со крпа

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VIVAX Машина за садови DW-601663B X”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close