Vivax MF-45 Ладилник мини бар


Карактеристики за Vivax MF-45 Ладилник мини бар. Нето зафатнина на ладилникот 41 l, Нето зафатнина на замрзнувачот 4 l, број на полици во ладилникот 1, енергетска класа A+, мини бар, бела боја, димензии (ШxВxД) 45×49,2 x 47,2cm. Гаранција 60 месеци.

7,490 ден

Карактеристики за Vivax MF-45 Ладилник мини бар. Нето зафатнина на ладилникот 41 l, Нето зафатнина на замрзнувачот 4 l, број на полици во ладилникот 1, енергетска класа A+, мини бар, бела боја, димензии (ШxВxД) 45×49,2 x 47,2cm. Гаранција 60 месеци.

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vivax MF-45 Ладилник мини бар”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close