Favorit ВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ BI45-I1E (целосно вградна)


ДИМЕНЗИИ
В/Ш/Д 82,00CM/44,80CM/55,00CM

МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ
10 СЕТА САДОВИ

СКРИЕН ЛЕД ДИСПЛЕЈ

ПРОГРАМИ
6

ТЕМПЕРАТУРИ
4

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА
A ++

КЛАСА НА СУШЕЊЕ
А

ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА НА ECO ПРОГРАМА
11 L ВОДА

ВРЕМЕТРАЕЊЕ НА ECO ПРОГРАМА
222 МИН.

ЗАШТИТА НА ГРЕЈАЧ

ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВА

ЦЕЛОСНО ВГРАДНА

ON/OFF КОПЧЕ

ОДЛОЖЕН СТАРТ
1,2,3….19 ЧАСА

ПОЛА ПОЛНЕЊЕ

ИНДИКАТОР ЗА НЕДОСТАТОК НА СОЛ

ИНДИКАТОР ЗА НЕДОСТАТОК НА СЈАЈ

БУЧАВОСТ ПРИ РАБОТА
54 DB

БРЗ ПРОГРАМ
30 МИН. / 40 °C

17,300 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Favorit ВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ BI45-I1E (целосно вградна)”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close