,

Gorenje BM201AG1X


Gorenje BM201AG1X
Вградна микробранова печка со грил
Инокс
Електронско управување
ЛЕД SmartDisplay
Капацитет 20 литри
Грил функција
Автоматско мени со повеќе меморирани програми за готвење
5 нивоа на моќност
Мазна површина на вратата
Тајмер
Брзо и автоматско одмрзнување
Aquaclean автоматско чистење без детергент
Заклучување за заштита од деца
800W моќност на микробранова + 1000W моќност на грил
Димензии (ШxВxД) 59.5 × 38.8 × 34.5 цм

12,990 ден

Gorenje BM201AG1X
Вградна микробранова печка со грил
Инокс
Електронско управување
ЛЕД SmartDisplay
Капацитет 20 литри
Грил функција
Автоматско мени со повеќе меморирани програми за готвење
5 нивоа на моќност
Мазна површина на вратата
Тајмер
Брзо и автоматско одмрзнување
Aquaclean автоматско чистење без детергент
Заклучување за заштита од деца
800W моќност на микробранова + 1000W моќност на грил
Димензии (ШxВxД) 59.5 × 38.8 × 34.5 цм

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje BM201AG1X”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close