-9%

Gorenje ECT643BX


Стаклокерамичка плоча · ECT643BX
Начин на поставување: Вграден, Ширина: 600 mm, Висина: 54 mm

14,490 ден 15,990 ден

Вградна техника, Вградни плотни

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje ECT643BX”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close