-23%

Gorenje ECT843BX


Стаклокерамичка плоча · ECT843BX
Начин на поставување: Вграден, Ширина: 800 mm, Висина: 57 mm

16,990 ден 21,990 ден

Вградна техника, Вградни плотни

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje ECT843BX”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close