-13%
,

SAMSUNG RB38T600FSA / EK


SAMSUNG RB38T600FSA/EK
Комбиниран фрижидер со долна комора
Titanium Silver
Дигитал ИНВЕРТЕР мотор со 10 години гаранција
TOTAL NO FROST без влага во фрижидерот и без мраз во замрзнувачот
ALL AROUNG COOLING технологија- еднакво ладење во сите делови на внатрешноста
Mono COOLING технологија на ладење
POWER COOL /POWER FREEZE опција за брзо ладење и брзо замрзнување
SpaceMax тенка изолација за извонредно голем простор во внатрешноста
Голем сад на вратата за шишиња до 2 литри
ЛЕД Осветлување
Реверзибилна врата
Фиока за овошје и зеленчук
Аларм за отворена врата
18 часа автономен режим на работа
Бучност 35 dB
Енергетска класа А+
Потрошувачка на ел. енергија 320 kWh/годишно
Капацитет на ладење 12 кг/24 часа
Нето запремнина 385L (273L+ 112L)
R600 Гас
ВxШxД 2030x595x658 мм

33,999 ден 38,999 ден

Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG RB38T600FSA/EK, Комбиниран фрижидер со долна комора, Tit
Гаранција (дена): 1830

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “SAMSUNG RB38T600FSA / EK”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close