Vivax DWB-451052B вградна машина за садови


Vivax DWB-451052B вградна машина за садови

Енергетска налепница: Е
Капацитет: 10 комплети
Број на програми: 5
Димензии: Д х Ш х В: 57 х 45 х 81.5 cm
Број на кошници. 2
ЛЕД екран
Електронско управување
Дополнителни програми: aqua-stop, екстра сушење
Сребрена боја

19,300 ден

Vivax DWB-451052B вградна машина за садови

Енергетска налепница: Е
Капацитет: 10 комплети
Број на програми: 5
Димензии: Д х Ш х В: 57 х 45 х 81.5 cm
Број на кошници. 2
ЛЕД екран
Електронско управување
Дополнителни програми: aqua-stop, екстра сушење
Сребрена боја

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vivax DWB-451052B вградна машина за садови”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close